29 listopada, 2023

Virtualia Art

Międzynarodowe Stowarzyszenie Artystów Autorów Dziennikarzy i Prawników Virtualia ART

Żyj zdrowo i zarabiaj.

4 min read
Spread the love

Biznes rekomendacji to dodatkowe możliwości zarobku dla właścicieli i pracowników salonów beauty. Jedną z takich firm dających ogromne możliwości zarobku jest Forever Living Products. Dodatkowe możliwości zarobku dla właściwi i pracowników branży beauty.

 

Dlaczego warto wybrać Forever do współpracy?

– Firmę założył w 1978 Rex Maughan, wielki wizjoner który powiedział:
…Jedną z największych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeśli chcesz by ludzi cierpiących było mniej daj im szansę zarobić na godne życie.
On właśnie stworzył taką szansę.
– Z firmą Forever możesz osiągnąć finansową niezależność a przy okazji zadbać o swoje zdrowie, zdrowie swoich najbliższych oraz dzielić się efektami dobroczynnego działania produktów z twoim klientem.
– Forever Living Products jest największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem aloesu na świecie, ponad 85 % plantacji aloesu należy właśnie do naszej firmy.  Tak wiec o aloesie wiemy wszystko, mamy opatentowany sposób stabilizacji tej rośliny aby zachować wszystkie jej walory zdrowotne.

Liście aloesu są zbierane i filetowane ręcznie, bo tylko w ten sposób można pozbyć się drażniących substancji  – aloiny i emodyny obecnych w skórce liścia, a mocno uczulających i drażniących układ pokarmowy.

W 2021 r. firma osiągnęła przychody 4 mld USD.
– Jest to firma globalna, która działa w ponad 160 krajach na świecie, co daje ogromne możliwości, gdyż możemy w każdym z tych krajów rozwijać swój biznes.
– Jest to Firma rodzinna, biznes jest dziedziczny.  Jeśli dobrze zbudujesz swój biznes, odziedziczą go twoje dzieci, lub osoba którą wskażesz w testamencie. Gdy w ubiegłym roku w lipcu założyciel Rex zmarł, na czele firmy stanął jego syn Greg, a w tej chwili przygotowywany jest do tej roli wnuk Rexa. Tak więc opieramy się na wartościach rodzinnych.

Naszą pasją są ludzie i relacje. Może brzmi to patetycznie, ale Potęgą Forever jest potęga miłości i nie ma w tym żadnej przesady.                                                                                                           – Firma oferuje bogaty system wynagrodzeń i programów motywacyjnych, oto niektóre z nich:

*Global Rally – wycieczki, zjazdy firmowe do najpiękniejszych miejsc na świecie np. Dubaj, Londyn, Singapur, Johanesburg, Dallas, Kankun i wiele innych, na które firma zaprasza z osobą towarzyszącą, możesz zabrać małżonka, partnera lub osobę z zespołu. To unikalny tygodniowy event wypełniony po brzegi imprezami, ekskluzywnymi przyjęciami, zajęciami, występami artystycznymi w których naprawdę warto wziąć udział. Każdy poziom nagradzany jest przelotem, zakwaterowaniem i posiłkami, a liczba dni pobytu określona jest w Zasadach Działalności. Dodatkowo laureaci otrzymują kieszonkowe, które mogą wykorzystać podczas wyjazdu lub po powrocie do domu, jak również biorą udział w opłaconej przez firmę specjalnej atrakcji.

* Chairman’s Bonus – to coś w rodzaju ,,trzynastki” – oprócz wypracowanych premii firma co roku wypłaca procent swoich globalnych zysków liderom, nagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie. Czeki odbiera się uroczyście na scenie podczas Global Rally. To wielki prestiż i docenienie, nadmienię tylko że są to sumy w tysiącach dolarów.
* Program  Eagle Manager – WYSOKIE LOTY. Eagle Managerowie to reprezentacja Przedsiębiorców Forever, którzy są zaangażowani w budowanie biznesu oraz pomaganie innym wyglądać i czuć się lepiej. Siłą programu Eagle Manager jest jego wpływ na Twój biznes. Pomagając innym spełniać ich marzenia Forever, jesteś w stanie budować biznes z większym potencjałem. Przekłada się to na wyższe premie i zyski detaliczne, większy zespół itp. Eagle Managerowie są także zapraszani na doroczny Eagle Manager’s Retreat, podczas którego biorą udział w szkoleniach, odpoczywają i wymieniają się doświadczeniami z innymi liderami!
*Program Forever2Drive – zwany też programem samochodowym, to program, dzięki któremu możesz zarobić na wymarzone auto, żaglówkę, motocykl czy cokolwiek innego, o czym marzysz!
Co cię porusza? Niezależnie od tego, czy samochód jest dla Ciebie symbolem statusu czy częścią rodziny, z Programem Motywacyjnym Forever 2 Drive możesz śmiało wyruszać ku nowej przygodzie.

 

Ale Forever to nie tylko aloes, to również największy na świecie producent produktów pszczelich. W ofercie mamy też szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała, cery, włosów, a także produkty kontroli wagi, produkty dla sportowców, suplementy diety, olejki eteryczne i wiele innych.

 

 

 

Firma jest zamożna, wszystko posiada za gotówkę, patenty na swoje produkty kupuje od noblistów, dba o to,                                                                                                                                            aby produkty miały jak najwyższą jakość
– istnieje 30 dniowa gwarancja satysfakcji-można zwrócić produkty nawet zużyte prawie do końca 30 dni od zakupu i dostać 100% zwrotu, gdyż zadowolenie klienta jest dla firmy najważniejsze:

Dolacz tutaj: https://thealoeveraco.shop/tIUiomlS 

   Sklep : https://thealoeveraco.shop/WVX3KsCz

FB: https://www.facebook.com/joanna.tur.18

Tel lub WhatsApp: +48 505802257

Z Joanna Tur ‘Forever Buissnes Owner (FBO) rozmawiała Yvette Poplawska

Visits:210 Total: 28948

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.